ESEI albo koniec głupawych insynuacji

esei_bratyPonieważ pojawiły się insynuacje(wspierane nawet przez niektóre poważne marki medialne), jakoby Kobi i Edward Kiszecki byli w rzeczywistości tą samą osobą, prezentujemy reklamę zapomnianego pioniera komercyjnej telefonii komórkowej ESEI z 1977 roku(pochodzącą z nowojorskiego czasopisma GENTLEMAN’S AXE), w której wspólnie udział biorą Edward Kiszecki i Kobi. Niestety nie jesteśmy obecnie w stanie zdementować jeszcze bardziej bzdurnych pogłosek, jakoby w ogóle wszyscy trzej autorzy bloga(czyli dodatkowo jeszcze Marek Drabina) byli ze sobą tożsami, gdyż Drabina zerwał kontakt z blogiem, wymawiając się zawirusowaniem komputera. Mamy nadzieję że tuz po jego pełnym skruchy powrocie na łamy naszego bloga będzie możliwe zdementowanie i tych pomówień. (kisz)

Reklamy

Komentarze 3 to “ESEI albo koniec głupawych insynuacji”

  1. Gerard Ortalyon Says:

    To były telefony!

  2. Anatol Kaszpirowski Says:

    Czy to nie jest aby jakiś fotomontasz? Czy to nie jest aby kombinowane zdjęcie? Spujszcie na granicę między jednym a drugim. Widać tam ślady kleju.

  3. Drabina Marek Says:

    Oczywiście że jestem osobną osobą. Oczywiście że nie jestem częścią tożsamości Kiszeckiego lub Kobiego. Niech ten, kto tak twierdzi, zapuka do mojego domu i pozwoli wymierzyć sobie policzek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: