Moye myacho kurde nocą

          moye_miacho          Ech, różnych to człowiek kolei losu doświadczał, różnymi koleinami umysłu chadzał, i różne takowoż bywały miacha w których zagnieżdżać ów umysł przychodziło, w których zakotwiczać  należało nadzieje wszelakie, przynajmniej te z najbliższym czasem się wiążące. Lecz co podkreślić pragnę to fakt, iż zawżdy były to miacha polskie, pachnące warzywniakami, gazetami wystającymi z kiosków, urzędami, placówkami naukowymi. Ludzie w tych miachach mieli życie w oczach, przejawiające się a to zaangazowaniem religijnym lub politycznym, a to poszukiwaniem namiętności, a to znowu kombinowaniem jak by tu zarobić tak, żeby się za bardzo nie narobić. Subtelnym swoim pięknem miacha te podówczas ciało i umysł napromieniowywały. Tak subtelnym, że jęło owo piękno, a raczej jego brak i brak jego zbawiennego wpływu na psychofizjologię, dawać o sobie znać dopiero wówczas, kiedy moyim miachem stała się zapadnięta kornwalijska dziura, która nie posiada żadnego zapachu, a w oczach ludzi to miejsce zamieszkujących odnaleźć można jedynie pustkę. Chociaż raczej należałoby powiedziec nicość, pustka jednak zdolna jest się wypełnić.  Ale o brytyjskiej pustce pisałem juz wcześniej, nie będę się więc powtarzać. Dla tego posta najistotniesze jest to, że jak w każdym innym mającym zaszczyt mnie gościć miachu, tak i tutaj niepodważalnie rządzę. Nazwy miasta nie wymienię, nie chcę bowiem odbierać Wam, Drodzy Czytelnicy, przyjemności zgadywania lub przeprowadzania szczegółowych dochodzeń.

          Tak więc kiedy moja rodzina juz grzecznie śpi w łóżeczku, ja wychodzę porządzić na moyim miachu. Co, mam nadzieję, nienachalnie prezentuje powyższe zdjęcie.    (kisz)

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Moye myacho kurde nocą”

  1. milky.rose Says:

    Mimo, ze moje łosie kochane mi – krolowej milky.rose – zyczen nie zlozyly, Krolowa z tronu schodzi na chwile w dol i mowi : KOCHAM WAS I ZYCZE WAM WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ URODZONE 7 LIPCA BLIZNIAKI – CUDAKI! :D :*

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: