Medytacja AAA

medytacja_aaaPrzeniesiona z tradycji sufickiej do kościoła koptyjskiego w XII w., dwa stulecia później zawitała do Europy za sprawą św. Jana od Samosiewu. Praktykowana w klasztorach chrześcijańskich, została zakazana przez papieża Innocentego IX w roku 1591 jako niezgodna z doktryną katolicką. Przez jakiś czas była uprawiana potajemnie, jednak w związku z prześladowaniami zanikła niemal całkowicie pod koniec XVII w., aby odrodzić się po dziesięcioleciach w ugrupowaniach masońskich. W XX w. medytację z powodzeniem stosowano w Wujaszkowym Klubie Radiestetów (zob. zdjęcie).

Medytacja AAA, nazywana również „medytacją ciosanego ziarna”, prowadzi do powstania zespołu zgrubień w neuronach, który budzi u adepta nadprzyrodzone moce (sowiacja, parafernalizm, zanikanie wertykalne). Z zespołem zgrubień wiążą się pewne kontrowersje, ponieważ po wydłużonym czasie stosowania medytacji może on skutkować uszkodzeniem kory mózgowej. Znane są przypadki gdy całe grupy praktykujących trafiały do ośrodków leczenia psychiatrycznego (m.in.tzw. sprawa dzieci z Basaldella).

(kisz)&коБи

Reklamy

Komentarze 3 to “Medytacja AAA”

  1. Jacek Majchrowski Says:

    A ci to zawsze byli dziwni

  2. Jako jedyny wspolczesny spadkobierca tej praktyki pochodzacy ze Szkoly Ming chce tylko dodac, ze prawidlowa jej nazwa to AU AU AU AU AUA. Nazwa AAA pojawila sie w 20-wiecznym nazewnictwie w wyniku naduzyc wielu wplywowych sekt ( Katolicy, Zielonoswiatkowcy, Antrovis, itp.). Poza tym podczas tej medytacji nalezy maszerowac po okregu wokolo dowolnego budynku mieszkalnego zgodnie ze wskazowkami zegara. Bez tego stosowanie tej praktyki nie ma najmniejszego sensu gdyz nie uzyska sie wtedy Swiadomosci Kotylion+. Wlasnie dzieci z Basaldella skonczyly jako czubki bo medytowaly bez chodzenia, a nie ze to szkodliwa praktyka!!! Jak sieje Rezimowa Propaganda!

  3. Serdecznie witamy na naszym blogu wybitnego Gmaziowca ze Szkoły Ming! To dla nas naprawdę niebywały zaszczyt być czytanymi przez tak prominentną postać. Najmocniej dziękujemy Mistrzowi za uzupełnienie artykułu o jakże istotne informacje, do których podczas jego tworzenia, niestety, nie udało nam się dotrzeć. Jednocześnie pragniemy zakomunikować, że Kiszecki i ja (Drabina nie bo to ateista i ignorant) chętnie weźmiemy udział w kursie medytacji AAA, jeżeli Mistrz takowe by prowadził. Gorąco pozdrawiamy żywiąc nadzieję, iż będzie Mistrz do nas zaglądał częściej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: