Kiszecki’s Trashy Fantasy part five

zwyrodnialec w galaktykachGALAKTYCZNY ZWYRODNIALEC to kolejna przesympatyczna postać śmieciowej fantasy Kiszeckiego! I tutaj gorąca prośba do fanów o podpisy pod petycją o dofinansowanie (czy raczej sfinansowanie) filmu o tym kosmicznym dewiancie. Obiecujemy że scenariusz powstanie natychmiast po wpływie środków na konto Kiszeckiego. Tymczasem aby zachęcić składaczy podpisów – a kto wie, może i bezpośrednich darczyńców – odsłaniamy tylko niektóre z atrakcji przyszłego filmu:

– przez pierwsze półtorej godziny Zwyrodnialec bezkarnie gwałci rozmaite gatunki przeobrzydliwych mutantów, których płeć jest zupełnie nie do określenia przez Ziemianina!!!
– wszystko jest pokazane a na końcu Zwyrodnialec bestialsko zabija ofiary!!!
– zdarza się że Zwyrodnialec jest głodny, a wtedy żywcem zjada ofiarę – mózg, flaki, wszystko widać!!!
– seksu między zwykłymi ludźmi tez nie brakuje, bowiem prawie każdy bohater filmu okazuje się tylko czekać na okazję do rżnięcia z kim popadnie!!!
– wszystko widać!!!
– pod koniec dobro zwycięża a Zwyrodnialec przed straszliwą śmiercią jest torturowany przez 15 minut! Wszystko pokazane ze szczegółami a Zwyrodnialec wrzeszczy z cierpienia!!!
– jeśli na konto wpłynie odpowienio wysoka suma, efekty specjalne zaprą dech w piersiach!!!

W sprawie złożenia podpisu pod petycją do ministra kultury prosimy dzwonić do Kiszeckiego na komórkę. Albo inaczej. Umówmy się: nie zawracamy sobie głowy petycjami, będę odbierać telefony dotyczące jedynie bezpośrednich, konkretnych darowizn. Z góry dziękuję!     (kisz)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: