Synteza atmosferki w ujęciu według modelu Traugotta Müllera (tylko że lepsza)

Kliknij, to Ci się powiększy

Na dole babcia, mama i ciocia Jadzia oglądają 214. odcinek Pokoleń – dzisiaj ważne, bo Ruth nawrzucała ostatnio Trevorowi, a ten przybrał minę, jakby zobaczył kosmitów i zaczęły się napisy. Po drugiej stronie widać duchy moje i wujka Jerzyka, ale tak naprawdę jesteśmy na balkonie: wujek medytuje, ja zerkam przez okno do słowika, który siedzi w klatce-kopule. Poniżej, w szybie, gromadzą się kupy śpiewającego ptaka – babcia ze Szczecinka stosuje je jako nawóz do pomidorów uprawianych w zaadaptowanym na folię szczytowym pomieszczeniu części dziennej. Dziadek poszedł akurat do antykwariatu, dlatego go nie ma. Tymczasem tata stwierdził, że trzeba by coś zrobić w domu – wziął się więc za wiercenie otworów w listwie. Ciemnica naprzeciwko, gdzie siedzi prawdopodobnie jakiś łepek, to miejsce spotkań szemranego towarzystwa, papierosy, wódka, narkotyki. Po bokach można się wspinać na linki, drabinki i tak to się żyje.

коБи

Reklamy

Komentarze 2 to “Synteza atmosferki w ujęciu według modelu Traugotta Müllera (tylko że lepsza)”

  1. Przypominam tylko w kwestii formalnej, ze Traugott Muller udowodnil ponad wszelka watpliwosc, ze ogladanie tasiemcowych telenowel przez 3 do 5 kobiet naraz prowadzi nieuchronnie do wielu niuleczalnych schorzen tj. glaukotermia , cukrzyca trwala , syfilis audiotensis, zespol Kronnenbacha, choroba Nimzowitscha, i in. Wedlug Traugotta ogladanie takich seansow wywoluje takze gorsze wersje podrozy astralnych po tzw.Wyludniaczu – patrz ” sprawa ludzi z Pottenhauss ” – rzekomo w celu przyspieszenia emisji kolejnych odcinkow. Tak ze w sumie nie warto!! JzS

  2. Panie Jurandzie, dziękujemy za bardzo konstruktywny komentarz i cenne informacje dotyczące wpływu telewizji na tzw. życie pozagrobowe, tzw. życie po życiu oraz również tzw. marzenia senne.
    P.S. W „Krzyżakach” był Pan zaj..isty!Pozdrowienia dla Danki i Zbyszka!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: