34 Fałdki. Plan miasta oraz charakterystyka ogólna.

Liczba ludności określana jest jako bardzo niestabilna i trudna do określenia metodami statystycznymi. Miasto stanowi jedna ulica podzielona na zagięcia. Szare prostokąty na planie oznaczają zwykłe domy zwykłych mieszkańców, z których spora część nie orientuje się zbytnio, co w mieście naprawdę się wyprawia. Najistotniejsze punkty miasta, oznaczone na planie kolejnymi cyframi to:

1. Miejsce bez żadnego znaczenia z wydzielonymi pięcioma punktami koncentracji – pełni bardzo ważną, być może najważniejszą rolę w mieście. Ponieważ nie ma ono żadnego znaczenia ani przeznaczenia, mieszkańcy przychodzą tutaj aby doświadczać niezmąconego niczym czystego istnienia.
2. Morze suche – powierzchnia wypełniona substancją która łączy w sobie cechy piasku oraz wody i dlatego uznawana jest za substancję doskonałą. Z powodu częstych utonięć wywoływanych nagłymi zmianami stanu skupienia, morze unikane jest przez większość normalnych mieszkańców.
3. Latarnia czerwonego światła – z niewiadomych przyczyn światło słoneczne nie dociera do miasta w sposób prawidłowy, toteż latarnia emituje światło czerwone aby zwiększyć ilość luksów przypadających na jednego mieszkańca.
4. Domy Siedmiu Innowatorów – w tych domach mieszkają tzw.Innowatorzy, zajmujący się udoskonalaniem procesów biologicznych oraz społecznych w mieście. Należą do nich: Geigowicz, Strzepkoń, Wassurbańczyk, Quelski, Zagwicze, Jatelli, Krostoma-Pielniewski. Część mieszkańców podejrzewa Innowatorów o złe prowadzenie się, organizowanie pijatyk i obżarstwa oraz dziwaczne seanse spirytystyczne.
5. Fabryka pustej przestrzeni – wytwarza się tu pustkę (dokładne przeciwieństwo próżni oraz geometryczną odwrotność antymaterii). Pustka używana jest przy produkcji medytacji, a także – prawdopodobnie – do wielu innych celów, których Innowatorzy nie chcą ogółowi udostępniać. W wyniku nagminnych wycieków pustki poza teren zakładu, okolica obfituje w tzw. dziury systemowe, czyli wyjścia do krain prostopadłych.
6. Lęgarnia – tutaj rodzą się siorpki.

Punkt oznaczony jako Tutaj jesteś to miejsce w którym się aktualnie znajdujesz.       (kisz)

Reklamy

Komentarze 3 to “34 Fałdki. Plan miasta oraz charakterystyka ogólna.”

  1. Co? Coś próbował? Niby wielka fantazja?^_^

  2. Edward Kiszecki Says:

    A Ty, debilu? Wczoraj myslal ze te paczki to dla nas a to dla dziewczyn byly. Myslal ze wielce zasluguje.

  3. A Ty wczoraj jak siedziałeś na przerwie przed fizyką to tak ci włosy sterczały, jeszcze spodnie Ci przed skarpetki zachodziły, już tak debilnie wyglądałeś, że wszyscy Cię już za debila uważają.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: