„Sprawdź kurzajką, czy al dente”

Już na samym początku zauważyliśmy, że z Markiem jest coś nie tak. Gdy Państwo Drabinowie stanęli w drzwiach apartamentu, naszą uwagę zwróciły nie jak zazwyczaj wytrawne stroje Pani Drabiny, lecz dziwne korzeniożyłki wydobywające się z głowy Marka. Dalszy przebieg wizyty tylko wzmagał nasze niepokoje: współautor patrzył na nas z obłędem w oczach rzucając periodycznie kuriozalne teksty. Miarka przebrała się, kiedy podczas podawania przez Panią Drabinę wykwintnego dania z mięsem Marek zwrócił się lekceważącym tonem do Edwarda: – Sprawdź kurzajką, czy makaron jest al dente. Wtedy to wspólnie podjęliśmy decyzję: DRABINA WYLATUJE Z BLOGA (dosłownie). Na twarzy Marka dało się zaobserwować wyraz speszenia, żalu i skruchy. Wytłumaczył nam, że nie miał czasu na publikację nowych postów, gdyż od kilku tygodni intensywnie przygotowuje się do castingu – chodzi o najnowszy teledysk grupy Tool. Niestety, zmiany fizjologiczne, jakich w desperacji był dokonał, nie pozostały bez wpływu na jego psychikę. Po prostu mózg nie może funkcjonować normalnie przy otwartej powierzchni czerepowej i roślinności wegetującej w jego zwojach. Pomimo szczerego współczucia dla Marka, nasza decyzja jest nieodwołalna: DRABINA WYLATUJE Z BLOGA (autentycznie).

Nie obawiajcie się jednak, Drodzy Czytelnicy, miejsce Marka Drabiny zajmie wkrótce utalentowany (i tajemniczy) PAN SZPINALCO.

(kisz)&коБи

Reklamy

Komentarze 3 to “„Sprawdź kurzajką, czy al dente””

  1. Za co, ja srfs pytesm za DCo? Za teo kylek.a drobsych liteoedek? Za to? Świnefoe! Pospoliste świcner!

  2. Marku, będzie nam Ciebie brakować, ale stało się, buuuhuhhuuuuuu…! ;( CO JA ZROBIŁEM, CO JA ZROBIŁEM, BUUUHUHHUUUUUU…! ;(

  3. Edward Kiszecki Says:

    Marku nie chcielismy Ci tego mowic w cztery oczy gdyz bardzo Cie lubimy jako czlowieka, jako zywa istote.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: