Nad encyklopedią powszechną rozważania pierwsze: strona 649 (fragment)

Rafael – jest na zdjęciu w encyklopedii, i Michelangelo też, i Leonardo, ale dlaczego Donatella nie ma? Czwarty żółw nindża powinien nazywać się, dajmy na to, Boticelli, bo tak to bez sensu.
Georgi Rakowski – dobry, bo walczył o niepodległość. No, trochę tych Bułgarów jest w encyklopedii, bo to i Kołarow jeszcze, i Wazow, i, wiadomo, Botew. Jakby zebrać wszystkich, którzy walczyli o niepodległość w czasach zaborów, znaczy się w XIX wieku dajmy na to, ale wszystkich: z Bułgarii i Polski, plus jeszcze dekabrystów i innych podobnych, to by na bank wygrali.
Rakieta klasy ziemia-powietrze – należy ją dopisać do spisu broni, w którym znajdują się inne rodzaje bomb i pocisków. Spis służy rozważaniom, co by było gdyby zgromadzić wszystkie bronie i naraz nimi zaatakować jakieś państwo. Można również wykorzystać spis do rozważań nad walką wszystkich mutantów ze Spidermana przeciwko armii uzbrojonej we wszystkie zwykłe bronie, tudzież określenia ile tego typu pocisków ma taką samą moc co bomba atomowa.
Rajgras wyniosły – nie wymaga objaśnień, o wiele ciekawszy jest rak ziemniaka na rycinie poniżej rakiety ziemia-powietrze, ale tego akurat nie widać na zdjęciu.          (kisz)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: