Piekło według Freseniusa

Kiedy już do najniższego z doświadczonych przez ludzką istotę instynktów zejść mu przyszło, odmówiło Adamowi pobrania napoju nieludzkie monstrum regularnej higieny. Leżał pod automatem, poniżony, w księgi legendarne raptem zapisany, choć przecież życia resztki tliły się w nim jeszcze, wędrował bowiem duch jego jak bańka powietrza we wodzie. I przebiegał mu tę drogę wzniosłą gimnastyczny kozioł, z powodu którego tylu na wychowaniu fizycznym doznał upokorzeń, a który źródłem niezdrowej perwersji stał się, iż Adam dnie całe na wuefach dziewczęcych przesiadywał, płeć piękną skaczącą przez znienawidzone narzędzie oglądając.          (kisz)

Reklamy

Komentarze 4 to “Piekło według Freseniusa”

  1. Wydymaniec Says:

    Od razu „nieludzkie monstrum”,a może się tak myć codziennie i nie byłoby wtedy już takie straszne,co?reszty tekstu nawet nie będę komentował panie Adamie:)

  2. Edward Kiszecki Says:

    Jak ja mam sie codziennie umyc?Dla przykladu wczora z wieczora nie moglem, bo dziecko spalo i partnerka szum by zrobila ze wybudzam, a dzis rano ta sama rzeczona partnerka zmyla sie z tym samym dzieckiem rzeczonym mnie ostawiajac na godziny trzy, zanim za kran pochwycic zdazylem. Poza tym zauwazyc pragne, ze tutaj szczegolnie o higiene Yamy sie rozchodzi. Co to znaczy nie bede komentowal???!!!

  3. Ten to dopiero ma tam piekło, hie hie hie…

  4. Wydymaniec Says:

    to o niezdrowej perwersji.jak patrzenie na skaczące przez kozła małoletnie dziewczęta można tak nazwać.wstydu nie macie Kiszecki czy co?ale że piekło masz,to faktoza:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: