Była sobie…Forma Organiczna

forma organicznaOd lewej: Giennadij Worobieł, Oła Peterska i Pawieł Unter, czyli Forma Organiczna (rok nieznany).

Jeżeli ktoś wie, co obecnie dzieje się z członkami zespołu, proszony jest o pilny kontakt. Szczególnie cenne będą informacje na temat Oły, z którą Edwarda Kiszeckiego łączyły plany matrymonialne. Ponadto rozważane jest zlecenie zespołowi kompozycji quasi-symfonicznej na pięciolecie bloga Tonik Językowy.  Nie dysponujemy żadnymi potwierdzonymi danymi na temat losów trójki muzyków. Według niesprawdzonych wiadomości, Giennadij Worobieł jezdzi na ciężarówkach w Niemczech (lub: wyjechał z ciężarną Niemką – za tłumaczem),  Oła Peterska pełni funkcje rusałki na jeziorach kresowych, a Pawieł Unter siedzi w kryminale za  nielegalne powielanie druków historycznych. Jak dawno zespół działał i jak niedawno przestał działać,  również nie zostało dokładnie ustalone.  Będziemy wdzięczni za każdą informację (najlepiej namiary na dziewczynę).        (kisz)

Reklamy

Komentarze 4 to “Była sobie…Forma Organiczna”

  1. Zostaw Formę Organiczną w spokoju i odczep się od Niewiasty, łobuzie, zrozumiałeś?!

  2. Drabina Says:

    Ten trzeci od lewej i drugi od góry to widywany jest ostatnio w parku. Codziennie praktycznie, zwykle o poranku. Nie uprawia sportu, nie wyprowadza Milusińskiego, nie pije wódki na ławce, nie gra w karty. W sumie nie wiadomo na chuj mu park.

  3. Prawdopodobnie patrzy sie w Slonce, holota.

    • Drabina Says:

      Słońce w parku, dobre sobie. Przecież w parku są drzewa. No pierwsze, to jak można prostytutkę zgwałcić? Hyy, he, he he – he he he, natomiast, no pewnie też można, bo… bo nie każdemu pewnie może się oddać, no.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: