Tak, to prawda. Tonik Językowy ma 5 lat…

Edward Kiszecki celebruje obchody 5-lecia Tonika Jezykowego

W piątek 13 czerwca 2014 roku po godzinie 20:00 Edward Kiszecki odbył uroczystą kolację upamiętniającą 5-lecie powstania bloga kulturalno-oświatowego Tonik Językowy. Na kolację zaproszeni byli również: prezydent USA Barrack Obama, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, były prezydent RP Aleksander Kwaśniewski oraz Julio Iglesias. Ponieważ żaden z zaproszonych gości nie przybył, Edward Kiszecki zmuszony był odbyć posiłek samotnie, wspierany przez nieliczną rodzinę wegetarian (czego nie widać na zdjęciu).

Wielkie Obchody 5 Jubileuszu Tonika Językowego od samego początku, czyli od początku marca, były sabotowane przez międzynarodowe grupy masońskie finansowane głównie przez Unię Europejską oraz Stany Zjednoczone Ameryki. Zaczęło się od banderowskiej junty na Ukrainie, następnie szukano zaginionego samolotu, w ostatniej zaś chwili, kiedy nasz blog i jego jubileusz miał być na oczach, uszach i językach całego świata, wyciągnięto „z dupy” Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej oraz taśmy Wprost. Bardzo prosimy nie ulegać spiskowi światowych mediów oraz władzy, i wbrew wszelkim przeszkodom zaznaczyć swoje uczestnictwo w obchodach tego pięknego święta. Jeśli zostanie odłączony internet, podajemy kod do odbioru międzysieci na lokalnych falach naziemnych: BC110110010111001.

Dzisiaj, trzy dni po rzeczywistej rocznicy powstania bloga (nie mylić z Powstaniem Warszawskim), zamieszczamy coś wyjątkowego, rzecz zaiste godną obchodów 5-lecia. Szanowni Czytelnicy, Czytelniczki oraz Czytelnicze, oto kolekcja unikatowych zdjęć głównego twórcy i ideologa Tonika – Edwarda Kiszeckiego. Prezentuje ona różne, często nieznane dotąd twarze i motywy z życia tego wielkiego człowieka.

 

Edward Kiszecki w tradycyjnym stroju kornijskich farmerowEdward Kiszecki w tradycyjnym stroju farmerów kornijskich. Mało kto wie, że Edward Kiszecki posiada na własność ponad 7% gruntów rolnych w całej Kornwalii. Czyni go to jednym z najbogatszych ludzi.

Edward Kiszecki New YorkArtes Decadentes with Elvin Lanetti. Mimo swojej niechęci do Żydów, Edward Kiszecki od wielu lat przyjaźni się z tym wybitnym nowojorskim fotografem i grafikiem.

Edward Kiszecki karmionyW razłosiejskich bargoryłach sarnym dziczem zakarmiany. Życie Edwarda Kiszeckiego nie zawsze było bajką. Czasami musiał przetrwać cięzkie chwile, aby pózniej od zera zbudować coś wielkiego.

Edward Kiszecki wpatrzony w oliwkePoranna oliwka. Widzimy tutaj, jak ten wrażliwy człowiek potrafi zachwycać się nawet najdrobniejszą rzeczą – wpatrzony w oliwkę, którą znalazł w kuchni przy parzeniu pierwszej herbaty.

 

Tym samym, Wielkie Obchody 5 Jubileuszu Tonika Językowego uważamy za zamknięte. Dziękujemy wszystkim, którzy przez cały ten czas, pełen wzniosłych uczuć, szczęścia i radości, ale także obaw i niepewności byli z nami. Od jutra wracamy do naszych codziennych zajęć, i Wam, Drodzy Czytelnicy, również życzymy spokojnego powrotu do normalnego życiowego rytmu po tym obfitujacym w uniesienia świętowaniu.

Jakiekolwiek dalsze działania mające na celu obchody 5-lecia Tonika (a szczególnie te w wykonaniu Marka Drabiny lub Kobry), uważane będą za niezgodne z obowiązującym prawem.          (kisz)

Reklamy

Komentarze 4 to “Tak, to prawda. Tonik Językowy ma 5 lat…”

  1. ” (…) głównego twórcy i ideologa Tonika – Edwarda Kiszeckiego” – przypominam, że inicjatorem założenia, założycielem, twórcą nazwy i logo Tonika Językowego jest niejaki Kobra. Serdeczne pozdrowienia.

  2. No, przepraszam – (liche) logo stworzył Edward Kiszecki, ale nagłówek nie.

  3. W każdym razie moje posty zawsze były lepsze.

  4. Mianowicie logo w takim kształcie, jakie widzimy w nagłówku, jest dziełem Kobry. Kiszecki zrobił wcześniej takie boziomoki, jakby dziecko z przedszkola rysowało.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: