Nieznani sprawcy drążą sprawę PBO

ektoplazma wydzielająca się z medium

W stargardzkiej przybudówce Domu Rohledera znaleziono dawne publikacje Krajowej Centrali Różdżkarskiej, które rzucają nowe światło na tematykę PBO. Na ich podstawie Orło Światłogrodzki wysnuł hipotezę, jakoby Pyramidon Baver Ovumlarvachrysalis składał się w 90% z ektoplazmy pochodzącej z seansów spirytystycznych, przy czym im starszej daty wydzielina, tym silniejsze działanie środka. Tłumaczyłoby to wiele zjawisk zaobserwowanych w czasie wyrobu tego tałatajstwa, jak ożywanie mięsa i obłęd załogi przeklętych zakładów w Bydgoszczy. Powstaje tutaj pytanie, czy to ektoplazma stanowiła bazę PBO, czy też raczej PBO powodowało skrajnie silne wydzielanie zdegradowanej ektoplazmy? Proszę zwrócić uwagę, iż trzy posty niżej na zdjęciu z nosa Vuro Yaurty również zdaje się wydobywać ektoplazma. To wszystko wygląda bardzo dziwnie, jak powiedziała kiedyś córka Lwa Bruxensztajniego (Volga Oxentvint?) Zresztą twórcy bloga Tonik Językowy (PBO?) próbowali niegdyś wywoływać duchy z Wujkiem Jerzykiem (Vuro Yaurta?). Czy właśnie wówczas zebrano odpowiednie ilości ektoplazmy do założenia Tonika? Czy to z Tonika preparowano później PBO? Czy pierwsze medium to Babcia ze Stargardu, a drugie Babcia ze Szczecinka? Zaszło to, prawda, trochę za daleko. Profesor Orło Światłogrodzki oświadczył, iż zamierza położyć kres obłąkańczej atmosferze wokół PBO i rozpocząć produkcję jego nowej wersji rozszyfrowanej jako Proszek Błogości Oświecenia. Będzie to unikalne połączenie najnowszej generacji witamin, minerałów pochodzenia morskiego oraz tajemnego ekwiwalentu prany. Czytelnicy, to już nie czytajcie więcej, bo oni tu chyba nic nie wymyślą oprócz PBO, Luxemburga i tego całego towarzystwa wzajemnej adoracji. Grafika z internetu, jakby Drabina wrócił.. Bezsens kompletny.

кoБи

Reklamy

Komentarzy 5 to “Nieznani sprawcy drążą sprawę PBO”

 1. Tego który takie popapraństwo wrzuca do sieci to trzeba od razu, bez sądu do więzienia i niech go tam współwięźniowie z „miłością” potraktują!

 2. człowieku co ty bredzisz to są jakieś nienaukowe śmieci wiadomo od dawna że mięso ożywa pod wpływem PBO gdyż jest tam zawarty uran oraz pluton naukowcy nieraz to badali idź się lecz

 3. Ania Skowron Says:

  Weź…w sieci są o wiele lepsze zdjęcia ektoplazmy, każdy sobie coś takiego może na blogu powiesić.

  • PBO, Luxemburg, i towarzystwo wzajemnej adoracji? Cóż, akurat Edward Kiszecki się jakoś ogarnął i uspokoił, tylko ten wypalił jak Filip zza krzaka i odgrzewa kotlety…No wiadomo, Kiszecki ma jakąś fantazję i polot, a ten to leci po łebkach aby było…

   To po co było usuwać te wszystkie badziewiaste posty z 2014 roku, skoro teraz taki gnój się tu ładuje?

   Co będzie następne? Zdjęcie odkurzacza z amazona?

   Czy tak ma wyglądać zamykanie Tonika!!!???

 4. Ta sprawa jest faktycznie dziwna, bo podobno sam Teodor Loewenfisz, wielki fizyk twierdzi, że to żadna tam ektoplazma, tylko przejaw fal grawitacyjnych, których fizycy poszukują od setek lat! Sie narobiło.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: